S

Eigenschap:E-mail (Email)

Uit ArchiefWiki
Ga naar: navigatie, zoeken

Synoniemen

Dit is een speciale eigenschap in de wiki. 1 gerelateerde eigenschap weergegeven.

I

Pagina's die de eigenschap "E-mail" gebruiken

Er zijn 204 pagina's die deze eigenschappen gebruiken.

(vorige 250 | volgende 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.

A
ABN AMRO Bank N.V. +archief.almere@nl.abnamro.com  +, kunst.&.historisch.bezit@nl.abnamro.com  +
Akzo Nobel N.V. +fred.vandaalen@akzonobel.com  +
Archief Bisdom 's-Hertogenbosch +hvdpoll@bidsdom.nl  +
Archief Bisdom Breda +secretariaat@bisdombreda.nl  +, wilbrand@zeelandnet.nl  +
Archief Bisdom Haarlem-Amsterdam +ftwisk@bisdomhaarlem-amsterdam.nl  +
Archief Bisdom Roermond +m.bohnen@bisdomroermond.nl  +
Archief De Domijnen +archief@dedomijnen.nl  +
Archief Eemland +archiefeemland@amersfoort.nl  +
Archief en Bibliotheek van de Vereenigde Doopsgezinde Gemeente Haarlem +archiefbibliotheek@vdgh.nl  +
Archief en Documentatiecentrum Nederlandse Gedragswetenschappen +info@adng.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie der Jezuïeten +archief@jezuieten.org  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Dominicanen +provincialaat.op@wxs.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Minderbroeders +provincialaat@franciscanen.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Minderbroeders Capucijnen +provinciaal@kapucijnen.com  +
Archief van de regio Nederland van de Sint Clemens provincie van de Redemptoristen +info@kloosterwittem.nl  +
Archief- en Documentatiecentrum van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Nederland +diac.bur@gck.nl  +
Archivarissen van de Nederlandse Hervormde gemeenten +archief@protestantsekerk.nl  +
Archivo Nacional Aruba +anaruba@setarnet.aw  +
B
Brabants Historisch Informatie Centrum +info@bhic.nl  +
C
CODA Archief & Kenniscentrum +archief@coda-apeldoorn.nl  +
Centraal Bureau voor Genealogie +info@cbg.nl  +
D
DAF archief +info@daf-museum.nl  +
DELTA N.V. +info@delta.nl  +
DSM N.V. +info@dsm.com  +
Documentatiecentrum Nederlandse Politieke Partijen +dnpp@rug.nl  +
Drents Archief +info@drentsarchief.nl  +
E
Erfgoed 's-Hertogenbosch +stadsarchief@s-hertogenbosch.nl  +
Erfgoed Leiden en Omstreken +info@erfgoedleiden.nl  +
Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers +info@ecal.nu  +
Erfgoedcentrum Nederlands Kloosterleven +info@erfgoedkloosterleven.nl  +
Expatriate Archive Centre +welcome@xpatarchive.com  +
F
Fotoarchiefdienst Cuijk +info@fotoarchiefdienst.nl  +
Fries Film Archief +info@friesfilmarchief.nl  +
Fries Scheepvaart Museum +info@friesscheepvaartmuseum.nl  +
G
Gemeente Aa en Hunze +gemeente@aaenhunze.nl  +
Gemeente Achtkarspelen +gemeente@achtkarspelen.nl  +
Gemeente Bedum +gemeente@bedum.nl  +
Gemeente Bellingwedde +gemeente@bellingwedde.nl  +
Gemeente Bergen +info@bergen.nl  +
Gemeente Boarnsterhim +gemeente@boarnsterhim.nl  +
Gemeente Borger-Odoorn +gemeente@borger-odoorn.nl  +
Gemeente Coevorden +info@coevorden.nl  +
Gemeente De Friese Meren +gemeente@defriesemeren.nl  +
Gemeente De Marne +gemeente@demarne.nl  +
Gemeente De Wolden +gemeente@dewolden.nl  +
Gemeente Echt-Susteren +info@echt-susteren.nl  +
Gemeente Emmen +gemeente@emmen.nl  +
Gemeente Ferwerderadiel +info@ferwerderadiel.nl  +
Gemeente Franekeradeel +info@franekeradeel.nl  +
Gemeente Gennep +gemeente@gennep.nl  +
Gemeente Grootegast +info@grootegast.nl  +
Gemeente Haren +gemeente@haren.nl  +
Gemeente Harlingen +j.otten@harlingen.nl  +
Gemeente Hoogeveen +info@hoogeveen.nl  +
Gemeente Hoogezand-Sappemeer +gemeentearchief@hoogezand-sappemeer.nl  +
Gemeente Horst aan de Maas +gemeente@horstaandemaas.nl  +
Gemeente Katwijk +informatievoorziening@katwijk.nl  +
Gemeente Kollumerland c.a. +gemeente@kollumerland.nl  +
Gemeente Landgraaf +gemeente@landgraaf.nl  +
Gemeente Leek +info@leek.nl  +
Gemeente Leerdam +info@leerdam.nl  +
Gemeente Maasgouw +info@gemeentemaasgouw.nl  +
Gemeente Marum +gemeente@marum.nl  +
Gemeente Meerssen +info@meerssen.nl  +
Gemeente Menaldumadeel +gemeente@menaldumadeel.nl  +, j.metzlar@menaldumadeel.nl  +
Gemeente Menterwolde +info@menterwolde.nl  +
Gemeente Meppel +postbus@meppel.nl  +
Gemeente Midden-Drenthe +gemeente@middendrenthe.nl  +
Gemeente Nederweert +info@nederweert.nl  +
Gemeente Noordenveld +postbus@gemeentenoordenveld.nl  +
Gemeente Noordwijkerhout +gemeente@noordwijkerhout.nl  +
Gemeente Oldambt +info@gemeente-oldambt.nl  +
Gemeente Onderbanken +gemeente@onderbanken.nl  +
Gemeente Ooststellingwerf +gemeente@ooststellingwerf.nl  +
Gemeente Opsterland +gemeente@opsterland.nl  +
Gemeente Pekela +info@pekela.nl  +
Gemeente Reimerswaal +gemeente@reimerswaal.nl  +
Gemeente Roerdalen +info@roerdalen.nl  +
Gemeente Slochteren +algemeen@slochteren.nl  +
Gemeente Sluis +archief@gemeentesluis.nl  +
Gemeente Smallingerland +gemeente@smallingerland.nl  +
Gemeente Stadskanaal +gemeente@stadskanaal.nl  +
Gemeente Súdwest Fryslân +archief@gemeenteswf.nl  +
Gemeente Ten Boer +gemeente@tenboer.nl  +
Gemeente Vaals +info@vaals.nl  +
Gemeente Veendam +info@veendam.nl  +
Gemeente Vlagtwedde +info@vlagtwedde.nl  +
Gemeente Westerveld +info@gemeentewesterveld.nl  +
Gemeente Weststellingwerf +info@weststellingwerf.nl  +
Gemeente Winsum +gemeente@winsum.nl  +
Gemeente Zuidhorn +gemeente@zuidhorn.nl  +
Gemeentearchief Alphen aan den Rijn +gemeentearchief@alphenaandenrijn.nl  +
Gemeentearchief Barneveld +gemeentearchief@barneveld.nl  +
Gemeentearchief Berg en Dal +gemeente@groesbeek.nl  +
Gemeentearchief Borsele +info@borsele.nl  +
Gemeentearchief Diemen +info@diemen.nl  +
Gemeentearchief Ede +gemeentearchief@ede.nl  +
Gemeentearchief Gemert-Bakel +gemeentearchief@gemert-bakel.nl  +
Gemeentearchief Goes +gemeentearchief@goes.nl  +
Gemeentearchief Gooise Meren en Huizen +gemeentearchief@gooisemeren.nl  +
Gemeentearchief Hulst +a.prinsen@gemeentehulst.nl  +
Gemeentearchief Kerkrade +gemeentehuis@kerkrade.nl  +
Gemeentearchief Leidschendam-Voorburg +gemeentearchief@leidschendamvoorburg.nl  +
Gemeentearchief Nijkerk +d.vanhooren@nijkerk.eu  +
Gemeentearchief Noord-Beveland +info@noord-beveland.nl  +
Gemeentearchief Oegstgeest +glopper@oegstgeest.nl  +
Gemeentearchief Peel en Maas +info@peelenmaas.nl  +
Gemeentearchief Putten +info@putten.nl  +
Gemeentearchief Roermond +gemeentearchief@roermond.nl  +
Gemeentearchief Schiedam +archief@schiedam.nl  +
Gemeentearchief Schouwen-Duiveland +gemeentearchief@schouwen-duiveland.nl  +
Gemeentearchief Texel +gemeente@texel.nl  +
Gemeentearchief Tholen +archief@tholen.nl  +
Gemeentearchief Tynaarlo +info@tynaarlo.nl  +
Gemeentearchief Valkenburg aan de Geul +gemeentearchief@valkenburg.nl  +
Gemeentearchief Veenendaal +gemeentearchief@veenendaal.nl  +
Gemeentearchief Venlo +archief@venlo.nl  +
Gemeentearchief Venray +gemeentearchief@venray.nl  +
Gemeentearchief Vlissingen +gemeentearchief@vlissingen.nl  +
Gemeentearchief Voorst +gemeentearchief@voorst.nl  +
Gemeentearchief Wageningen +gemeentearchief@wageningen.nl  +
Gemeentearchief Wassenaar +archief@wassenaar.nl  +
Gemeentearchief Weert +gemeentearchief@weert.nl  +
Gemeentearchief Zaanstad +gemeentearchief@zaanstad.nl  +
Gemeentearchief Zeist +gemeentearchief@zeist.nl  +
Groninger Archieven +info@groningerarchieven.nl  +
Gronings AudioVisueel Archief +info@gava.nl  +
H
Haags Gemeentearchief +haagsgemeentearchief@denhaag.nl  +
Het Flevolands Archief +info@hetflevolandsarchief.nl  +
Het Utrechts Archief +inlichtingen@hetutrechtsarchief.nl  +
Historisch Archief Almelo +gemeente@almelo.nl  +
Historisch Archief Westland +hawestland@gemeentewestland.nl  +
Historisch Centrum Leeuwarden +historischcentrum@leeuwarden.nl  +
Historisch Centrum Overijssel +contacthco@historischcentrumoverijssel.nl  +
Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1800-heden) +hdc@vu.nl  +
Historisch Informatiecentrum Noordoost Fryslân +streekarchief@dongeradeel.nl  +, info@hicnof.nl  +
Hoogheemraadschap Amstel, Gooi en Vecht +archieven@agv.nl  +
Hoogheemraadschap van Delfland +info@hhdelfland.nl  +
I
IBN-Facilitair +info@ibn.nl  +
K
Katholiek Documentatie Centrum +info@kdc.ru.nl  +
L
Limburgs Film- en Videoarchief +info@limburgsmuseum.nl  +
M
Meertens Instituut +info@meertens.knaw.nl  +
N
NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust- en Genocidestudies +info@niod.knaw.nl  +
NYSE Euronext Amsterdam N.V./Stichting VvdE +jhuber@euronext.com  +, ckroeze@euronext.com  +
Nationaal Archief +info@nationaalarchief.nl  +
Nederlands Architectuurinstituut +collection@nai.nl  +
Nederlands Carmelitaans Instituut +nci@planet.nl  +
Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid +klantenservice@beeldengeluid.nl  +
Nederlands Instituut voor Militaire Historie +nimh@mindef.nl  +
Nederlands-Russisch Archiefcentrum +info@nrac.nl  +
Noord-Hollands Archief +info@noord-hollandsarchief.nl  +
Noordelijk Scheepvaartmuseum +onderzoek@noordelijkscheepvaartmuseum.nl  +
P
Protestants Landelijk Dienstencentrum Bibliotheek en Archief +archief-bibliotheek@pkn.nl  +
Provinciaal Archief van de Orde der Augustijnen +info@augustijnen.nl  +
Provinciale Archiefinspectie Noord-Brabant +arcin@brabant.nl  +
Provinciale Archiefinspectie Utrecht +irmgard.broos@provincie-utrecht.nl  +
R
Rabobank Nederland +bedrijfshistorie@rn.rabobank.nl  +
Regionaal Archief Alkmaar +regionaal@archiefalkmaar.nl  +
Regionaal Archief Dordrecht +erfgoedcentrumdiep@dordrecht.nl  +
Regionaal Archief Gorinchem +regionaalarchief@gorinchem.nl  +
Regionaal Archief Nijmegen +hetarchief@nijmegen.nl  +
Regionaal Archief Rivierenland +info@regionaalarchiefrivierenland.nl  +
Regionaal Archief Tilburg +info@regionaalarchieftilburg.nl  +
Regionaal Archief Zutphen +regionaalarchief@zutphen.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Eindhoven +info@rhc-eindhoven.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Limburg +info@rhcl.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Rijnstreek en Lopikerwaard +rhc@woerden.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Vecht en Venen +info@rhcvechtenvenen.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Zuidoost Utrecht +info@rhczuidoostutrecht.nl  +
Rijckheyt +info@rijckheyt.nl  +
Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie +info@rkd.nl  +
Rowolmer Archief +archief@roderwolde.info  +
S
Sociaal Historisch Centrum voor Limburg +info-shcl@maastrichtuniversity.nl  +
Stadsarchief Almere +stadsarchief@almere.nl  +
Stadsarchief Amsterdam +informatie@stadsarchief.amsterdam.nl  +
Stadsarchief Breda +stadsarchief@breda.nl  +
Stadsarchief Delft +stadsarchief@delft.nl  +
Stadsarchief Oss +stadsarchief@oss.nl  +
Stadsarchief Vlaardingen +stadsarchief@vlaardingen.nl  +
Stadsarchief Zoetermeer +stadsarchief@zoetermeer.nl  +
Stadsarchief en Athenaeumbibliotheek Deventer +info.sab@saxion.nl  +
Stichting Archief- en Documentatiecentrum voor R.K. Friesland +informatie@archiefrkfriesland.nl  +
Stichting Atletiekerfgoed +secretaris@atletiekerfgoed.nl  +, info@atletiekerfgoed.nl  +
Stichting Oorlogs- en Verzetscentrum Groningen +info@ovcg.nl  +
Streekarchief Epe Hattem Heerde +gerrit.kouwenhoven@epe.nl  +
Streekarchief Goeree-Overflakkee +info@streekarchiefgo.nl  +
Streekarchief Gooi en Vechtstreek +streekarchief@hilversum.nl  +
Streekarchief Langstraat Heusden Altena +info@salha.nl  +
Streekarchief Midden-Holland +middenholland@groenehartarchieven.nl  +
Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg +info@streekarchiefvpr.nl  +
Streekarchivariaat De Liemers en Doesburg +sald@freeler.nl  +
Streekarchivariaat Noordoost Groningen +J.Hillenga@Delfzijl.nl  +
Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe +info@streekarchivariaat.nl  +
T
Tresoar +info@tresoar.nl  +
Twents Streek Archief Delden +mail@twentsstreekarchief.org  +
W
Waterlands Archief +info@waterlandsarchief.nl  +
Waterschap Hunze en Aa's +waterschap@hunzeenaas.nl  +
Waterschap Noorderzijlvest +info@noorderzijlvest.nl  +
Waterschap Reest en Wieden +waterschap@reestenwieden.nl  +
Waterschap Rijn en Rijssel +info@wrij.nl  +
West-Brabants Archief +info@westbrabantsarchief.nl  +
Westfries Archief +info@westfriesarchief.nl  +
Wetterskip Fryslân +info@wetterskipfryslan.nl  +