234
U

Eigenschap:Website

Uit ArchiefWiki
Ga naar: navigatie, zoeken

ISDIAH-code[bewerken]

5.2.1

Format[bewerken]

ISDIAH_website is van het type URL en beschrijft de website (of eventueel meerdere) van de archiefinstelling.

Het formaat van deze eigenschap is alsvolgt gedefinieerd: ...

Engelse beschrijving[bewerken]

5.2.1 Location and address(es)

Purpose:

To provide all relevant addresses for the institution with archival holdings, both physical and electronic.

Rule:

Record the location(s) for public access to the institution with archival holdings (streetaddress, postal code, city, province, county or state, country, etc.). Indicate any other relevant addresses (for example addresses of other facilities). Also record the electronic address used by the institution (for example the URL of their website).

Synoniemen

1 gerelateerde eigenschap weergegeven.

I

Pagina's die de eigenschap "Website" gebruiken

Er zijn 211 pagina's die deze eigenschappen gebruiken.

(vorige 250 | volgende 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.

A
ABN AMRO Bank N.V. +http://www.abnamro.com/nl/about-abn-amro/history/acces-archives/index.html  +
Akzo Nobel N.V. +http://-  +
Archief Bisdom 's-Hertogenbosch +http://www.bisdomdenbosch.nl/Bisdom/Paginas/Bisdomarchief.aspx  +
Archief Bisdom Breda +http://www.bisdombreda.nl  +
Archief Bisdom Haarlem-Amsterdam +http://www.bisdomhaarlem-amsterdam.nl  +
Archief Bisdom Roermond +http://www.bisdom-roermond.nl  +
Archief De Domijnen +http://www.dedomijnen.nl  +
Archief Eemland +http://www.archiefeemland.nl  +
Archief en Bibliotheek van de Vereenigde Doopsgezinde Gemeente Haarlem +http://www.vdgh.nl/archief  +
Archief en Documentatiecentrum Nederlandse Gedragswetenschappen +http://www.adng.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie der Jezuïeten +http://www.jezuieten.org  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Dominicanen +http://www.dominicanen.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Minderbroeders +http://www.franciscanen.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Minderbroeders Capucijnen +http://www.kapucijnen.com/kapucijnen.html  +
Archief van de regio Nederland van de Sint Clemens provincie van de Redemptoristen +http://www.redemptoristen.nl/lay-out/roermond/nieuws/detail.php?ID=271  +
Archief- en Documentatiecentrum van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Nederland +http://-  +
Archivarissen van de Nederlandse Hervormde gemeenten +https://www.protestantsekerk.nl/actief-in-de-kerk/werken/kerkrentmeester/archiefbeheerder  +
Archivo Nacional Aruba +http://www.overheid.aw/index.asp?nmoduleid=19&wgid=6&spagetype=21&nPageID=1124&nCMSPageType=1  +
B
Bisschoppelijke Commissie voor archieven van de Oud-katholieke kerk +http://-  +
Brabants Historisch Informatie Centrum +http://www.bhic.nl  +
C
CODA Archief & Kenniscentrum +http://www.coda-apeldoorn.nl/nl/archief  +
Centraal Beheer Holding N.V. +http://-  +
Centraal Bureau voor Genealogie +http://www.cbg.nl  +
D
DAF Trucks N.V. +http://-  +
DAF archief +http://www.dafmuseum.nl/NL/Museum-info/Pages/Het-DAF-archief.aspx  +
DELTA N.V. +http://www.delta.nl/thuis/  +
DSM N.V. +http://www.dsm.com/  +
Documentatiecentrum Nederlandse Politieke Partijen +http://dnpp.ub.rug.nl/dnpp/  +
Drents Archief +http://www.drentsarchief.nl  +, http://www.cartago.nl/  +, http://alledrenten.nl/  +
E
Erfgoed 's-Hertogenbosch +http://www.erfgoedshertogenbosch.nl  +
Erfgoed Leiden en Omstreken +http://www.erfgoedleiden.nl  +
Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers +http://www.ecal.nu  +
Erfgoedcentrum Nederlands Kloosterleven +http://www.erfgoedkloosterleven.nl  +
Expatriate Archive Centre +http://www.xpatarchive.com/  +
F
Fotoarchiefdienst Cuijk +http://www.fotoarchiefdienst.nl  +
Fries Film Archief +http://www.friesfilmarchief.nl/  +
Fries Scheepvaart Museum +http://www.friesscheepvaartmuseum.nl/nl/bezoekers/bibliotheek  +
G
Gemeente Aa en Hunze +http://www.aaenhunze.nl  +
Gemeente Achtkarspelen +http://www.achtkarspelen.nl/loket/digitaal-loket 3491/product/gemeentearchief-inzage 35.html  +, http://www.gemeentearchiefachtkarspelen.nl/  +
Gemeente Bedum +https://gemeentewinkel.bedum.nl/producten/archief inzage  +
Gemeente Bellingwedde +http://www.bellingwedde.nl/index.php?simaction=content&mediumid=1&pagid=142  +
Gemeente Bergen +http://www.bergen.nl/organisatie/archief 3847/  +
Gemeente Boarnsterhim +http://www.boarnsterhim.nl/internet/gemeentearchief 3515/  +
Gemeente Borger-Odoorn +http://www.borger-odoorn.nl/bestuur-en-organisatie/beleid/beleidsnotas/archief.html  +
Gemeente Coevorden +https://www.coevorden.nl/product/gemeentearchief  +, https://geschiedeniscoevorden.nl/  +
Gemeente De Friese Meren +http://www.defryskemarren.nl/inwoners/inwonersloket 41741/item/inzage-in-het-archief-van-de-gemeente 23445.html  +
Gemeente De Marne +https://gemeentewinkel.demarne.nl/producten/archiefonderzoek  +
Gemeente De Wolden +https://www.dewolden.nl/direct-regelen/onderwerpen-a-z 43776/product/gemeentearchief-bekijken 31.html  +
Gemeente Echt-Susteren +https://loket.echt-susteren.nl/MijnLoket/prodcat/products/getProductDetailsAction.do?name=Archief+van+de+gemeente  +
Gemeente Emmen +https://gemeente.emmen.nl/archief  +
Gemeente Ferwerderadiel +http://digid.ferwerderadiel.nl/digitaal-loket/overzicht/pdproduct/archief-en-stamboomonderzoek-803/section.html  +
Gemeente Franekeradeel +http://www.franekeradeel.nl  +
Gemeente Gennep +http://www.gennep.nl/index.php?mediumid=5&pagid=469&type=product&product=EE673886-921C-41AE-A217-0B704E5D4689&product type=simloket  +
Gemeente Grootegast +http://www.grootegast.nl/  +
Gemeente Haren +http://www.haren.nl/digitaal-loket/producten-diensten 3333/product/gemeentearchief-inzage 45.html  +
Gemeente Harlingen +http://www.hannemahuis.nl/hannemahuis/gemeentearchief-harlingen 3146/  +
Gemeente Heerenveen +http://www.heerenveen.nl/de-gemeente/openingstijden/alle-adressen-en-openingstijden.html  +
Gemeente Hoogeveen +http://www.hoogeveen.nl/Vrije tijd en Toerisme/Geschiedenis/Gemeentearchief  +
Gemeente Hoogezand-Sappemeer +http://gemeentearchief.hoogezand-sappemeer.nl/  +
Gemeente Horst aan de Maas +http://www.horstaandemaas.nl/Bestuur/Gemeentelijke organisatie/Archief van de gemeente  +
Gemeente Katwijk +http://www.katwijk.nl/gemeente-en-burgerzaken/reisdocumenten/inventarissen/  +
Gemeente Kollumerland c.a. +http://www.kollumerland.nl/gemeente/gemeentearchief 3441/  +
Gemeente Landgraaf +http://www.landgraaf.nl/inwoners/fotos-en-archieven 3503/  +
Gemeente Leek +http://www.leek.nl/  +
Gemeente Leerdam +http://www.leerdam.nl  +
Gemeente Maasgouw +http://maasgouw.x-cago.com/  +
Gemeente Marum +http://www.marum.nl  +
Gemeente Meerssen +http://www.meerssen.nl  +
Gemeente Menaldumadeel +http://www.friesarchiefnet.nl  +
Gemeente Menterwolde +http://www.menterwolde.nl/  +
Gemeente Meppel +http://www.meppel.nl/default/menuovermeppel/statistiekenhistorie/Inzagearchiefenstamboomonderzoek/id 18514139  +
Gemeente Midden-Drenthe +http://www.middendrenthe.nl/Opus-Webcontainter-index.htm?OPUSQ=ACTIE=1050~OPUSID=ee673886-921c-41ae-a217-0b704e5d4689  +
Gemeente Nederweert +http://www.nederweert.nl/internet/digitaal-loket 3849/product/gemeentearchief-inzage 203.html  +
Gemeente Noordenveld +http://www.gemeentenoordenveld.nl/gemeentewinkel/producten/gemeentearchief  +
Gemeente Noordwijkerhout +http://www.noordwijkerhout.nl  +
Gemeente Oldambt +http://www.gemeente-oldambt.nl/bestuur-organisatie-nieuw/gemeentearchief-oldambt 47355/  +
Gemeente Onderbanken +http://www.onderbanken.nl/index.php?simaction=content&mediumid=2&pagid=88  +
Gemeente Ooststellingwerf +http://www.ooststellingwerf.nl  +, http://www.friesarchiefnet.nl/index.php?option=com content deelnemer&view=category&layout=blog&id=49&task=info  +
Gemeente Opsterland +http://www.opsterland.nl/Bestuur en organisatie/Organisatie/Gemeentearchief  +, http://www.friesarchiefnet.nl/index.php?option=com content deelnemer&view=category&layout=blog&id=38&task=info  +
Gemeente Pekela +https://www.pekela.nl/Bestuur/Contact met de gemeente/Afspraak/Gemeentearchief  +
Gemeente Reimerswaal +http://www.reimerswaal.nl/index.php?mediumid=9&pagid=371 Gemeente Reimerswaal Archief  +
Gemeente Roerdalen +http://www.roerdalen.nl/servicepunt/producten-en-diensten 42463/product/gemeentearchief-inzage 217.html  +
Gemeente Slochteren +http://www.slochteren.nl  +
Gemeente Sluis +http://www.gemeentesluis.nl/archief  +
Gemeente Smallingerland +http://www.smallingerland.nl/archiefonderzoek?highlight=archiefonderzoek  +, http://www.friesarchiefnet.nl/index.php?option=com content deelnemer&view=category&layout=blog&id=41&task=info  +
Gemeente Stadskanaal +http://www.stadskanaal.nl/Over-de-gemeente/Over-Stadskanaal/Gemeentearchief/  +
Gemeente Súdwest Fryslân +http://www.gemeentesudwestfryslan.nl/index.php?simaction=content&mediumid=7&pagid=21&type=product&product type=simloket&product=8fa77069-2254-11e0-93d1-001e4f2abef2  +, http://www.friesarchiefnet.nl  +
Gemeente Ten Boer +http://www.tenboer.nl/over-ten-boer/gemeentearchief  +
Gemeente Tytsjerksteradiel +http://www.t-diel.nl/op-bezoek-in-tytsjerksteradiel/gemeentearchief 3473/  +
Gemeente Vaals +http://www.vaals.nl/index.php?mediumid=11&pagid=543&stukid=7291  +
Gemeente Veendam +http://www.veendam.nl/  +
Gemeente Vlagtwedde +http://www.vlagtwedde.nl/Over-de-gemeente/Over-Vlagtwedde/Archief/Archief  +
Gemeente Westerveld +http://www.gemeentewesterveld.nl/  +
Gemeente Weststellingwerf +http://www.weststellingwerf.nl/sjablonen/1/infotype/webpage/view.asp?objectID=962#raadplegengemeentearchief  +
Gemeente Winsum +http://www.winsum.nl  +
Gemeente Zuidhorn +http://www.zuidhorn.nl  +
Gemeentearchief Alphen aan den Rijn +http://gemeentearchief.alphenaandenrijn.nl  +
Gemeentearchief Barneveld +https://gemeentearchief.barneveld.nl/  +
Gemeentearchief Berg en Dal +https://www.bergendal.nl/inwoners/producten-en-diensten-a-tot-z 45068/product/gemeentearchief-inzage 199.html  +
Gemeentearchief Borsele +http://www.borsele.nl/index.php?mediumid=1&pagid=111  +
Gemeentearchief Diemen +http://www.diemen.nl/inwoners/over-diemen/gemeentearchief  +
Gemeentearchief Ede +http://www.ede.nl/gemeentearchief  +
Gemeentearchief Gemert-Bakel +http://www.gemeentearchiefgemert-bakel.nl  +
Gemeentearchief Goes +http://www.gemeentearchiefgoes.nl/ Gemeentearchief Goes  +, http://www.gemeentearchiefgoes.nl/index.php?mediumid=27&pagid=1843 Adressen en openingstijden  +
Gemeentearchief Gooise Meren en Huizen +http://www.gooienvechthistorisch.nl  +
Gemeentearchief Hulst +http://www.gemeentehulst.nl/De Gemeente/Archiefdienst  +
Gemeentearchief Kerkrade +http://www.kerkrade.nl/de stad kerkrade/kerkrade toen en nu/gemeentearchief  +
Gemeentearchief Leidschendam-Voorburg +http://www.leidschendam-voorburg.nl/Int/De-Gemeente-Gemeentearchief/De-Gemeente-Gemeentearchief-Gemeentearchief.html  +
Gemeentearchief Nijkerk +http://www.nijkerk.eu/bezoekers/geschiedenis 42386/item/gemeentearchief 27440.html  +
Gemeentearchief Noord-Beveland +http://www.noordbeveland.nl/index.php?simaction=content&mediumid=3&pagid=607&fontsize=12 Gemeente Noord-Beveland Historie (oud archief)  +
Gemeentearchief Oegstgeest +http://www.oegstgeest.nl/wonen en burgerzaken/oegstgeest en historie/gemeentearchief  +
Gemeentearchief Peel en Maas +http://www.peelenmaas.eu/index.php?mediumid=35&pagid=2313  +
Gemeentearchief Putten +http://www.putten.nl/gemeentearchief/  +
Gemeentearchief Roermond +http://www.roermond.nl/gemeentearchief  +
Gemeentearchief Schiedam +http://archief.schiedam.nl  +
Gemeentearchief Schouwen-Duiveland +http://www.schouwen-duiveland.nl/Inwoner/Gemeentearchief  +
Gemeentearchief Texel +http://www.texel.nl/  +
Gemeentearchief Tholen +http://www.archieftholen.nl  +
Gemeentearchief Tynaarlo +https://www.tynaarlo.nl/gemeentelijk-archief  +
Gemeentearchief Valkenburg aan de Geul +http://www.valkenburg.nl/digitaal-loket/gemeentearchief 41579/  +
Gemeentearchief Veenendaal +http://www.gemeentearchief.veenendaal.nl  +
Gemeentearchief Venlo +http://archief.venlo.nl  +
Gemeentearchief Venray +http://www.gemeentearchiefvenray.nl  +
Gemeentearchief Vlissingen +http://www.gemeentearchiefvlissingen.nl/  +
Gemeentearchief Voorst +https://www.voorst.nl/wonen/kunst-en-cultuur/historie-van-de-gemeente-voorst/gemeentearchief-voorst/  +
Gemeentearchief Wageningen +https://www.wageningen.nl/gemeentearchief  +
Gemeentearchief Wassenaar +http://www.wassenaar.nl/Smartsite.shtml?id=52307  +
Gemeentearchief Weert +http://archief.erfgoedhuisweert.nl  +
Gemeentearchief Zaanstad +https://archief.zaanstad.nl/  +
Gemeentearchief Zeist +http://www.zeist.nl/gemeentearchief  +
Groninger Archieven +http://www.groningerarchieven.nl  +, http://www.beeldbankgroningen.nl/  +
Gronings AudioVisueel Archief +http://www.gava.nl  +, http://www.gava.nl/collectie/google-maps  +
H
Haags Gemeentearchief +http://www.denhaag.nl/nl/bestuur-en-organisatie/haags-gemeentearchief.htm  +
Het Flevolands Archief +https://hetflevolandsarchief.nl  +
Het Utrechts Archief +http://www.hetutrechtsarchief.nl  +
Historisch Archief Almelo +http://www.archiefalmelo.nl  +
Historisch Archief Westland +http://www.historischarchiefwestland.nl  +
Historisch Centrum Leeuwarden +http://www.historischcentrumleeuwarden.nl  +, http://www.beeldbankleeuwarden.nl/  +
Historisch Centrum Overijssel +http://www.historischcentrumoverijssel.nl  +
Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1800-heden) +http://www.hdc.vu.nl  +
Historisch Informatiecentrum Noordoost Fryslân +http://www.hicnof.nl  +
Hoogheemraadschap Amstel, Gooi en Vecht +http://www.agv.nl/historischarchief  +
Hoogheemraadschap van Delfland +http://www.hhdelfland.nl/wat-doet-delfland/historie/archief/  +
I
IBN-Facilitair +http://www.ibnfacilitair.nl  +
K
Katholiek Documentatie Centrum +http://www.ru.nl/kdc  +
L
Limburgs Film- en Videoarchief +http://www.limburgsmuseum.nl/collecties/  +
M
Meertens Instituut +http://www.meertens.knaw.nl/cms/nl/meertens-instituut-othermenu-160  +
N
NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust- en Genocidestudies +http://www.niod.nl  +
NYSE Euronext Amsterdam N.V./Stichting VvdE +https://euronext.com/  +
Nationaal Archief +http://www.gahetna.nl (publiek)  +, http://www.nationaalarchief.nl  +
Nederlands Architectuurinstituut +http://www.nai.nl  +
Nederlands Carmelitaans Instituut +http://www.carmeliteinstitute.nl  +
Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid +http://www.beeldengeluid.nl  +
Nederlands Instituut voor Militaire Historie +http://www.defensie.nl/nimh/  +
Nederlands-Russisch Archiefcentrum +http://www.nrac.nl  +
Noord-Hollands Archief +http://www.noord-hollandsarchief.nl  +
Noordelijk Scheepvaartmuseum +http://www.noordelijkscheepvaartmuseum.nl/nl/collectie-en-onderzoek/onderzoek/archief  +
P
Poparchief Groningen +http://www.poparchiefgroningen.nl/  +
Protestants Landelijk Dienstencentrum Bibliotheek en Archief +http://-  +
Provinciaal Archief van de Orde der Augustijnen +http://www.augustijnen.nl  +
Provinciale Archiefinspectie Noord-Brabant +http://www.brabant.nl/politiek-en-bestuur/samenwerking/interbestuurlijk-toezicht/toezichtsgebieden/provinciale-archiefinspectie.aspx  +
Provinciale Archiefinspectie Utrecht +http://www.provincie-utrecht.nl  +
R
Rabobank Nederland +http://www.rabobank.com/geschiedenis  +
Regionaal Archief Alkmaar +http://www.archiefalkmaar.nl  +
Regionaal Archief Dordrecht +http://www.erfgoedcentrumdiep.nl  +
Regionaal Archief Gorinchem +http://www.regionaalarchiefgorinchem.nl  +
Regionaal Archief Nijmegen +http://www.regionaalarchiefnijmegen.nl  +
Regionaal Archief Rivierenland +http://www.regionaalarchiefrivierenland.nl  +
Regionaal Archief Tilburg +http://www.regionaalarchieftilburg.nl  +
Regionaal Archief Zutphen +http://www.regionaalarchiefzutphen.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Eindhoven +http://www.rhc-eindhoven.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Limburg +http://www.rhcl.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Rijnstreek en Lopikerwaard +http://www.rhcrijnstreek.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Vecht en Venen +http://www.rhcvechtenvenen.nl  +
Regionaal Historisch Centrum Zuidoost Utrecht +http://www.rhczuidoostutrecht.nl  +
Rijckheyt +http://www.rijckheyt.nl  +
Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie +http://www.rkd.nl  +
Rowolmer Archief +http://www.archief.roderwolde.info  +
S
Sociaal Historisch Centrum voor Limburg +http://www.shclimburg.nl  +
Stadsarchief Almere +http://www.almere.nl/Stadsarchief  +
Stadsarchief Amsterdam +http://stadsarchief.amsterdam.nl  +
Stadsarchief Breda +http://www.stadsarchiefbreda.nl  +
Stadsarchief Delft +http://www.stadsarchiefdelft.nl  +, http://www.collectie-delft.nl  +, http://www.virtueeldelftslexicon.nl  +,
Stadsarchief Oss +http://www.stadsarchiefoss.nl  +
Stadsarchief Rotterdam +http://www.gemeentearchief.rotterdam.nl  +
Stadsarchief Vlaardingen +http://www.vlaardingen.nl/stadsarchief  +, http://www.geschiedenisvanvlaardingen.nl/stadsarchief/archiefplaatsen/vlaardingen.htm  +, http://www.vlaardingen.nl/gdv  +,
Stadsarchief Zoetermeer +http://www.zoetermeer.nl/stadsarchief  +
Stadsarchief en Athenaeumbibliotheek Deventer +http://www.sabinfo.nl  +
Stichting Archief- en Documentatiecentrum voor R.K. Friesland +http://www.archiefrkfriesland.nl  +
Stichting Atletiekerfgoed +http://www.atletiekerfgoed.nl/  +
Stichting Oorlogs- en Verzetscentrum Groningen +http://www.ovcg.nl  +
Streekarchief Epe Hattem Heerde +http://www.streekarchiefepe.nl/  +
Streekarchief Goeree-Overflakkee +http://www.streekarchiefgo.nl  +
Streekarchief Gooi en Vechtstreek +http://www.gooienvechthistorisch.nl  +
Streekarchief Langstraat Heusden Altena +http://www.salha.nl  +
Streekarchief Midden-Holland +http://www.groenehartarchieven.nl  +
Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg +http://www.streekarchiefvpr.nl  +
Streekarchivariaat De Liemers en Doesburg +http://www.liemersverleden.nl/sald  +
Streekarchivariaat Noordoost Groningen +http://www.groningerarchiefnet.nl  +
Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe +http://www.streekarchivariaat.nl  +
T
Tresoar +http://www.tresoar.nl  +
Twents Streek Archief Delden +http://www.twentsstreekarchief.org/  +
W
Waterlands Archief +http://www.waterlandsarchief.nl  +
Waterschap Hunze en Aa's +http://www.hunzeenaas.nl/about/Paginas/Historie-waterschappen.aspx  +
Waterschap Noorderzijlvest +https://www.noorderzijlvest.nl/organisatie/over-ons/geschiedenis-archief/  +
Waterschap Reest en Wieden +http://www.reestenwieden.nl  +
Waterschap Rijn en Rijssel +http://www.wrij.nl/over wrij/archiefinventarissen  +
West-Brabants Archief +http://westbrabantsarchief.nl/  +
Westfries Archief +http://www.westfriesarchief.nl  +
Wetterskip Fryslân +http://www.wetterskipfryslan.nl/sjablonen/1/infotype/webpage/view.asp?objectID=99  +