Eigenschap:E-mail

Uit ArchiefWiki
Ga naar: navigatie, zoeken

Datatype

E-mail is van het type email en beschrijft het emailadres (of eventueel meerdere) van de archiefinstelling.

ISDIAH-code

5.2.2

Engelse beschrijving

5.2.2 Telephone, fax, email

Purpose:

To provide details necessary to contact the institution with archival holdings.

Rule:

Record the telephone, fax, and/or email addresses and other electronic tools which can be used to contact and/or communicate with the institution with archival holdings.


Pagina's die de eigenschap “E-mail” gebruiken

Dit is een speciale eigenschap in de wiki. Er zijn 25 pagina's die deze eigenschappen gebruiken.

(vorige 25) (volgende 25)

A

Akzo Nobel N.V. +fred.vandaalen@akzonobel.com  +
Archief Bisdom 's-Hertogenbosch +hvdpoll@bidsdom.nl  +
Archief Bisdom Breda +secretariaat@bisdombreda.nl  +, wilbrand@zeelandnet.nl  +
Archief Bisdom Haarlem-Amsterdam +ftwisk@bisdomhaarlem-amsterdam.nl  +
Archief Bisdom Roermond +m.bohnen@bisdomroermond.nl  +
Archief De Domijnen +archief@dedomijnen.nl  +
Archief Delft +archief@delft.nl  +
Archief Eemland +archiefeemland@amersfoort.nl  +
Archief en Bibliotheek van de Vereenigde Doopsgezinde Gemeente Haarlem +archiefbibliotheek@vdgh.nl  +
Archief en Documentatiecentrum Nederlandse Gedragswetenschappen +info@adng.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie der Jezuïeten +archief@jezuieten.org  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Dominicanen +provincialaat.op@wxs.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Minderbroeders +provincialaat@franciscanen.nl  +
Archief van de Nederlandse provincie van de Orde der Minderbroeders Capucijnen +provinciaal@kapucijnen.com  +
Archief van de regio Nederland van de Sint Clemens provincie van de Redemptoristen +info@kloosterwittem.nl  +
Archief- en Documentatiecentrum van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Nederland +diac.bur@gck.nl  +
Archivo Nacional Aruba +anaruba@setarnet.aw  +

B

Brabants Historisch Informatie Centrum +info@bhic.nl  +

C

CODA Archief & Kenniscentrum +archief@coda-apeldoorn.nl  +
Centraal Bureau voor Genealogie +info@cbg.nl  +

D

DAF archief +info@daf-museum.nl  +
DELTA N.V. +info@delta.nl  +
DSM N.V. +info@dsm.com  +
Documentatiecentrum Nederlandse Politieke Partijen +dnpp@rug.nl  +
Drents Archief +info@drentsarchief.nl  +
(vorige 25) (volgende 25)
Persoonlijke instellingen
Naamruimten
Varianten
Handelingen
Navigatie
Projecten
Hulpmiddelen
Delen