50
U

Eigenschap:Facebook

Uit ArchiefWiki
Ga naar: navigatie, zoeken

Datatype[bewerken]

E-mail is van het type URL en beschrijft de URL van de Facebookpagina van de archiefinstelling.

Synoniemen

1 gerelateerde eigenschap weergegeven.

F

Pagina's die de eigenschap "Facebook" gebruiken

Er zijn 25 pagina's die deze eigenschappen gebruiken.

(vorige 25 | volgende 25) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.

A
Archief De Domijnen +http://www.facebook.com/ArchiefDeDomijnen  +
Archief Eemland +http://www.facebook.com/archiefeemland  +
B
Brabants Historisch Informatie Centrum +http://www.facebook.com/bhicarchief  +
C
Centraal Bureau voor Genealogie +http://www.facebook.com/familiegeschiedenis  +
D
Drents Archief +http://www.facebook.com/drentsarchief  +
E
Erfgoed 's-Hertogenbosch +http://www.facebook.com/erfgoedshertogenbosch  +
Erfgoedcentrum Nederlands Kloosterleven +http://www.facebook.com/ErfgoedcentrumNederlandsKloosterleven  +
Expatriate Archive Centre +http://www.facebook.com/xpatarchive  +
F
Fotoarchiefdienst Cuijk +http://www.facebook.com/cuijkfotoarchiefdienst  +
G
Gelders Archief +http://www.facebook.com/geldersarchief  +
Gemeente De Friese Meren +http://www.facebook.com/gemeentedfm  +
Gemeentearchief Alphen aan den Rijn +http://www.facebook.com/archiefalphenaandenrijn  +
Gemeentearchief Gemert-Bakel +http://www.facebook.com/gemeentearchief.gemertbakel  +
Gemeentearchief Venlo +http://www.facebook.com/ArchiefVenlo  +
Gemeentearchief Zaanstad +http://www.facebook.com/ArchiefZaanstad  +
Groninger Archieven +http://www.facebook.com/groninger.archieven  +
H
Het Flevolands Archief +http://www.facebook.com/HetFlevolandsArchief  +
Het Utrechts Archief +http://www.facebook.com/HetUtrechtsArchief  +
Historisch Centrum Leeuwarden +http://www.facebook.com/historischcentrum.leeuwarden  +
Historisch Centrum Overijssel +http://www.facebook.com/HCOverijssel  +
K
Katholiek Documentatie Centrum +http://www.facebook.com/katholiekdocumentatiecentrum  +
N
NIOD Instituut voor Oorlogs-, Holocaust- en Genocidestudies +http://www.facebook.com/NIODAmsterdam  +
Nationaal Archief +http://www.facebook.com/nationaalarchief  +
Nederlands Architectuurinstituut +http://www.facebook.com/HetNieuweInstituut  +
Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid +http://www.facebook.com/beeldengeluid  +